C4DENPQ5680A8TK
C4DENPQ5680A8TK
KEMET Electronics
In Stock: 4
Minimum Order: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4DENPQ5680A8TK
KEMET Electronics
Cap Film 68uF 1000V PP 10%( 84 X 51mm) Screw Mount Plastic Cylindrical Can 0.0011 Ohm 85C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +