C44UOGQ6600F8SK
C44UOGQ6600F8SK
KEMET Electronics
In Stock: 60
Minimum Order: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
44UOGQ6600F8SK
KEMET Electronics
Cap Film 600uF 900V PP 10% (85 X 140mm) Aluminum Cylindrical Can Screw Terminal 85A°C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +