C274AC35120AA0J
C274AC35120AA0J
KEMET Electronics
In Stock: 266
Minimum Order: 40
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
274AC35120AA0J
KEMET Electronics
Cap Film 12uF 470V PP 5% (35 X 73.5mm) Plastic Cylindrical Can Double Faston 85A°C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +