C20AKGR5220AASK
C20AKGR5220AASK
KEMET Electronics
In Stock: 146
Minimum Order: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
20AKGR5220AASK
KEMET Electronics
Cap Film 22uF 1280V PP 10%( 65 X 117mm) Stud Mount Aluminum Cylindrical Can 0.0021 Ohm 70C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +