- 415-0527-MM200
415-0527-MM200
Johnson / Cinch Connectivity Solutions
SMPM Straight Female to SMPM Straight Female (40 GHz) - 200mm Flexible Cable 0.086in Dia.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description