- 415-0210-MM500
415-0210-MM500
Johnson / Cinch Connectivity Solutions
2.92mm Straight Plug - 2.92mm Straight Plug, 40 GHz Test Cable Assembly, HP160S, 500mm, 19.7"
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description