- 415-0210-MM100
415-0210-MM100
Johnson / Cinch Connectivity Solutions
2.92mm Straight Plug - 2.92mm Straight Plug, 40 GHz Test Cable Assembly, HP160S, 100mm, 3.94"
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description