MJSV-34SH21
ITT CANNON
Cable Assembly - MJS Series - Socket to Individual Wire Leads - 34 Position - 3 Rows - 0.050" (1.27mm) Pitch - Unshielded - Cr ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Cable Assembly - MJS Series - Socket to Individual Wire Leads - 34 Position - 3 Rows - 0.050" (1.27mm) Pitch - Unshielded - Crimp Termination.