PQ108081-4R7MHF
ITG Electronics, Inc.
Ferrite SMD Inductor - 4.7uH - DCR: 2.5 mohm - 63A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +