PQ108081-151MHF
ITG Electronics, Inc.
Ferrite SMD Inductor - 150uH - DCR: 31.5 mohm - 7.7A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +