PQ108081-150MHF
ITG Electronics, Inc.
Ferrite SMD Inductor - 15uH - DCR: 3.2 mohm - 25.5A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +