L301314A-101LHF
ITG Electronics, Inc.
Toroidal Inductor - 100uH - 26mOhm - 3.2A Max.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +