- L301307-702K
L301307-702K
ITG Electronics, Inc.
DIP Toroid - 7.0mH 10% - 650mOhm - 0.7A Max.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description