- L201203-542MHF
L201203-542MHF
ITG Electronics, Inc.
DIP Toroid Inductor - 5400uH 20% - 402 mOhm DCR - 0.85A
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description