DHP106095S-860MHF
ITG Electronics, Inc.
Ferrite Through Hole Inductor - 86uH - DCR: 14.7 mohm - 9.0A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +