DHP106095S-330MHF
ITG Electronics, Inc.
Ferrite Through Hole Inductor - 33uH - DCR: 8.6 mohm - 17.5A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +