- WCR1206LF-2741-F-P-LT
WCR1206LF-2741-F-P-LT
IRC/TT Electronics
General Purpose Chip Resistor - 2.74 kOhms ±1% - 0.25W - ±100ppm/°C - 1206 - Tape&Reel
Description