PFC-W1206R-03-1350-B-1059
IRC/TT Electronics
Precision Thin Film Chip Resistors - 135 Ohm ±0.1% - 333mW - ±25ppm/°C - 1206
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +