PFC-W0805R-01-3010-F-1739
IRC/TT Electronics
Precision Thin Film Chip Resistors - 301 Ohm ±1% - 250mW - ±100ppm/°C - 0805
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +