PFC-W0402R-05-84R5-F-4453
IRC/TT Electronics
Precision Thin Film Chip Resistors - 84.5 Ohm ±1% - 50mW - ±100ppm/°C - 0402
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +