PCF-W0603LF-03-2321-D-P-LT
IRC/TT Electronics
Precision Thin Film Nichrome Chip Resistors - 2.32 kOhm ±0.5% - 63mW - ±25ppm/°C - 0603 - Pb Free - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +