- OAR5R015JLF
OAR5R015JLF
IRC/TT Electronics
Res Metal Film 0.015 Ohm 5% 5W A±20ppm/C Bare Metal RDL
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Description