MMA0204501001F
IRC/TT Electronics
Surface Mount Power Resistor - 1 kOhms ±1% - 0.5W - ±50ppm/°C - 400V Max - +150°C - 1206 - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +