GUS-SS8BLF-03-8661-DC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 8.66 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 8.66 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N