GUS-SS8BLF-02-91R0-JD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 91 Ohm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +