GUS-SS8BLF-01-90R9-GG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 90.9 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +