GUS-SS8ALF-03-2610-GG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 261 Ohm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +