GUS-SS8ALF-02-33R0-JG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 33 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +