GUS-SS8ALF-01-4321-GA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 4.32 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 4.32 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N