GUS-SS8ALF-01-2740-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 274 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +