GUS-SS8ALF-00-14R7-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 14.7 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +