GUS-SS7BLF-02-2260-GB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 226 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +