GUS-SS7BLF-02-1051-GC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 1.05 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +