GUS-SS7BLF-01-84R5-GC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 84.5 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +