GUS-SS7ALF-03-2403-JG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 240 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +