GUS-SS7ALF-03-1053-GB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 105 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +