GUS-SS7ALF-02-78R7-F
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 78.7 Ohm ±1% 100mW Per Element - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +