GUS-SS7ALF-02-3921-GA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 3.92 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 3.92 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N