GUS-SS7ALF-02-1543-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 154 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +