GUS-SS7ALF-01-86R6-JD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 86.6 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +