GUS-SS7ALF-01-5761-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 5.76 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 5.76 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N