GUS-SS7ALF-01-1151-JB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 1.15 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 1.15 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N