GUS-SS4ALF-03-56R2-CC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 56.2 Ohm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 56.2 Ohm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N