GUS-SS4ALF-01-9310-FB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 931 Ohm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +