GUS-SS4ALF-01-7870-JB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 787 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +