GUS-SS4ALF-01-6190-GB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 619 Ohm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +