GUS-SS4ALF-01-48R7-JC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 48.7 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +