GUS-SS4ALF-01-1073-JA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 107 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +