GUS-SS4ALF-01-1022-GA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 10.2 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 10.2 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC-N