GUS-QSCBLF-03-7680-JD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 768 Ohm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +